ПРО САНАТОРІЙ ДНІПРО-БЕСКИД ТРУСКАВЕЦЬ

Санаторій «Дніпро-Бескид» – це сучасний санаторно-готельний комплекс з першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами, сучасним та унікальним медичним обладнанням забезпечує ефективне лікування у Трускавці. Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» складається з санаторію «Дніпро» та готелю «Бескид».

Санаторій «Дніпро» розрахований на 450 місць, розташованих в комфортабельних і затишних номерах – одномісних, двомісних, однокімнатних «напівлюкси» і двокімнатних «люксах».

У будівлі санаторію під одним дахом знаходяться спальний і лікувально-діагностичний корпуси, їдальня, бар, кіноконцертний зал, аптека, бібліотека, басейн і сауна, тренажерний зал, унікальний, який не має аналогів в Україні, безконтактний бювет мінеральних вод Трускавця.

Готель «Бескид» розрахована на одночасне проживання до 500 чоловік – це 90 одномісних і 140 двомісних номерів, а також 50 однокімнатних «напівлюксів» і 9 двокімнатних номерів «люкс». Інфраструктура готелю – ресторан, бар, дієтична їдальня, магазин відділення банку, банкомат, сауна з басейном, косметичний салон, перукарня, кабінети лікарів, масажні кабінети.

Крім того біля корпусів СГК «Дніпро-Бескид» розташовані охоронювані платні стоянки, в холах Wi-Fi інтернет. Урізноманітнити час відпочинку і лікування допоможуть захоплюючі історико-краєзнавчі та розважальні екскурсії в кращі куточки України, екскурсії по курорту Трускавець і тури в Європу.

Санаторій запрошує на лікування та відпочинок як дорослих, так і батьків з дітьми, адже сезон відпочинку триває цілий рік.

Голова правління

Керує здравницею Голова приватного акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс« Дніпро-Бескид », Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, академік Європейської академії проблем людини, Кавалер Польського Золотого хреста« За заслуги », Кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, кавалер орденів «За заслуги» III, II і I ступенів, почесний громадянин міста Трускавець – ЧЕБАНЕНКО Олександр Іванович.

Головний лікар

Лікувальний корпус СГК «Дніпро-Бескид» очолює доктор медичних наук, заслужений лікар України – Чебаненко Людмила Олександрівна.

НАШІ ПРАЦІВНИКИ


Закусило Ольга Олександрівна – завідуюча терапевтичним відділенням корпусу «Дніпро», лікар вищої категорії.

Грінченка Борис Вікторович – завідувач урологічного відділення корпусу «Дніпро», кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

Федяєва Світлана Іванівна – лікар-фізіотерапевт, кандидат медичних наук.

Бульба Алла Яківна – лікар ультразвукової діагностики, доктор медичних наук.

Файда Олександра Іллівна – завідуюча терапевтичним відділенням корпусу «Бескид», лікар вищої категорії.

УСПІШНИЙ ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ

Чебаненко Олександр Іванович – трудову діяльність починав хірургом-урологом Дрогобицької районної лікарні в 1973 р

З 1975 р – завідувач відділом санаторію «Кристал» м Трускавця, старший інспектор лікувально-профілактичного відділу Трускавецької терсовета.

З 1977 р – головний лікар санаторію «Дніпро», а з 1997 року – голова правління, головний лікар Приватного акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс« Дніпро-Бескид ».

У червні 1986 р колектив оздоровниці під керівництвом А.І.Чебаненко одним з перших в Україні, через місяць після аварії на ЧАЕС, розгорнув реабілітаційне відділення для лікування хворих Чорнобильської АЕС. Тоді тут взяли 134 ліквідатора, майже всю зміну третього реактора, проявивши неабиякий лікарський талант, чуйність, професіоналізм при оздоровленні тих, хто боровся за життя на Землі.

За роки керівництва А.І.Чебаненко побудовано і введено в експлуатацію санаторій «Дніпро» на 450 місць та готель «Бескид» на 500 місць, три 72-квартирних житлових будинки для працівників оздоровниці, котельню в мікрорайоні м.Трускавця та дві мінікотельні з сучасної технологією; крім цього створена новітня потужна лікувально-діагностична база комплексу «Дніпро-Бескид».

У ПрАТ “Санаторно-готельний комплекс” Дніпро-Бескид “працює висококваліфікований медичний персонал: три заслужених лікаря України, чотири заслужені працівники охорони здоров’я України, чотири доктора медичних наук. За роки існування здравниці в ній оздоровилося понад півмільйона громадян з України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії, Узбекистану, Азербайджану, Грузії, Молдови, Ізраїлю, США, Канади та інших країн. Олександр Чебаненко особливу увагу приділяє плідній співпраці з туристичними фірмами сусідніх держав, лікування їх громадян, створення дружніх і братерських відносин.

А.І.Чебаненко був ініціатором заснування і відкриття підсобного рибного господарства, єдиного в Трускавці хлібозаводу, свиноферми, господарства з вирощування великої рогатої худоби, мясообрабативающего підприємства, заводу мінеральних вод.

У 1997 р санаторій «Дніпро» і готель «Бескид» вийшли з «Укрпрофоздоровниця» і вперше в Україні було створено закрите акціонерне товариство за участю Фонду Держмайна України.

Колектив оздоровниці, очолюваний А.І.Чебаненко, з року в рік тримає лідерство як кращий платник податків.

У 2004 р ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс« Дніпро-Бескид »став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України »у номінації« Послуги ».

У 2006 р – переможець Національного бізнес-рейтингу, нагороджений дипломом з присвоєнням звання «Лідер галузь».

З 1998 р А.І.Чебаненко очолює на курорті м.Трускавець науково-виробничу групу клінічної бальнеології і фізіотерапії інституту фізіології ім. О.Богомольця Академії наук України.

Автор 76 наукових праць, двох винаходів і 11 монографій, дві з яких пов’язані з чорнобильськими проблемами. Зокрема, остання під промовистою назвою «Бальзам на чорнобильські рани».

У 1998 р в санаторії «Дніпро» вперше в Україні було придбано апарат «Термоспек-1000ТМ» виробництва Ізраїль і освоєний метод безопераційного лікування аденоми передміхурової залози. В даний час в оздоровниці, завдяки А.І.Чебаненко, створена ціла школа безопераційного лікування цієї загрозливої хвороби.

З 2002 р Чебаненко О.І. очолює вперше відкриту в Україні в Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка кафедру курортного менеджменту на базі приватного акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс« Дніпро-Бескид », що спеціалізується на підготовці менеджерів готельного, курортного та туристичного сервісу.

З 2004 р А.І.Чебаненко – голова правління спеціальної економічної зони “Курортополіс Трускавець”, де впроваджено 25 інвестиційних проектів кошторисною вартістю 97,9 млн.доларів США, які спрямовані на розвиток санаторно-оздоровчої інфраструктури курорту Трускавець.

А.І.Чебаненко неодноразово обирався депутатом Трускавецької міської ради, членом виконкому. А в 2006 р був обраний депутатом Трускавецької міськради, де очолив комісію з питань бюджету. З перших днів відкриття дитячого будинку «Оранта» (м.Дрогобич), Олександр Іванович Чебаненко піклується про дітей-сиріт, які виховуються в ньому. Постійно допомагає інвалідам, ветеранам, пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям. За його участю була розроблена проектно-кошторисна документація і ведеться будівництво п’яти церков різних конфесій. За заслуги перед Церквою нагороджений орденами «Христа-спасителя», «Князя Володимира Великого», «Святого Архистратига Михаїла», «Апостола Андрія Первозванного», «Георгія Побідоносця», «Святого Князя Остроцкого».

У 2007 році Олександру Івановичу Чебаненко присвоєно звання «Почесний громадянин міста Трускавець». А в 2010 році на виборах до Львівської обласної ради (15 мажоритарний округ) трускавчани довірили йому представляти їх інтереси в обласній раді і переважною більшістю голосів обрали депутатом Львівської обласної ради. Олександр Іванович є членом депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

«Приватне акціонерне товариство «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», код за ЄДРПОУ 22347313, місцезнаходження: 82200, м.Трускавець, вул.Дрогобицька,33, повідомляє , що чергові Загальні збори акціонерів Товариства відбудуться 22 квітня 2016 року о 12.00 за місцевим часом за адресою : Республіка Білорусь, м. Мінськ, проспект Незалежності,11, готель «Мінськ».

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у загальних зборах акціонерів проводиться з 11.00 до 12.00 в день та за місцем проведення зборів при наявності документа, що посвідчує особу, та довіреності на право представництва.

Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складається станом на 24 годину 18 квітня 2016 року.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Обрання лічильної комісії.

2. Звіт Правління ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид» про результати фінансово-
господарської діяльності Товариства за 2015 рік.

3. Звіт Ревізійної комісії за звітний період.

4. Затвердження річного балансу і звіту про фінансові результати
діяльності Товариства в 2015 році.

5. Затвердження порядку розподілу прибутку (збитків) Товариства за підсумками роботи в 2015 році.

6. Затвердження основних напрямків діяльності ПрАТ СГК «Дніпро-
Бескид» на 2016 рік.

7. Про обрання (переобрання) Голови Правління Товариства.

Основні показники фінансово-господарської діяльності Товариства /тис.грн./

Усього активівОсновні засоби

Довгострокові фінансові інвестиції

Запаси

Сумарна дебіторська заборгованість

Грошові кошти та їх еквіваленти

Нерозподілений прибуток (збиток)

Власний капітал

Статутний капітал

Довгострокові зобов`язання

Поточні зобов`язання

Чистий прибуток (збиток)

Середньорічна кількість акцій /шт./

Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду /шт./

Чисельність працівників /осіб/

звітний

попередній

30 167

24 807

438

4 048

517

-8 224

23 231

6 677

194

6 742

-4 861

667676

314

36 941

26 534

687

584

8 811

-3 363

28 092

6 677

145

8 704

-3 394

667 676

419

Акціонери можуть ознайомитися з документами, пов`язаними з порядком денним зборів, за адресою: 82200, м.Трускавець, вул.Дрогобицька,33. Довідки за телефоном: (03247) 5-44-23, 5-17-05, 5-46-19.

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законом.

Голова Правління

ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид» О.І.Чебаненко